Modern Strike Online APK

Modern Strike Online v1.37.1 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Oyunu bizzat kendim oynadım tavsiye edilebilcek bir oyun herkez indirebilir önceden pc içindi şimdi ise apk olarak yayınlıyoruz herkese keyifli oyunlar arkadaşlar.

Modern Strike Online

➡️Modern Strike Online v1.37.1 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, silahlı çatışma ve FPS türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Azur Interactive Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Modern Strike Online içinde yaşanan maddi sorunlarda ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı daima önde olabilir, yenilmezliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Farklı silahlar, gerçek oyuncular, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Modern Strike Online v1.37.1 sürümünde yeni ekipmanlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

http://bc.vc/Lr0YJoX

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir