FINAL FANTASY VII OYUNU İNDİR.(APK)

“MAX İstatistikler” seçeneğini kullanırken özel eşleşmenin nasıl tetikleneceği konusunda yardım sayfasına bakın.

Eylemin arazisine ve zamanlamasına bağlı olarak, buggy, denizaltılar, hava gemileri ve diğer ulaşım modları, oyuncu yola çıktığında veya inerken hareket etmeyi durdurabilir. Şu anda, tek düzeltme, hata oluşmadan önce kaydedilen bir veri dosyasından oyunu yeniden başlatmaktır. Sık kaydetmenizi ve / veya birden fazla kayıt dosyası kullanmanızı öneririz. Bu hata çoğunlukla, oyuncular araziye aşırı yakınken ve aynı zamanda etkinlikler için zamana duyarlı etkinlikler sırasında yola çıktığında veya inerken ortaya çıkar.

Otomatik Kaydet işlevi AÇIK ayarına ayarlanmış olsa bile, dünya haritasındaki bir savaştan kaçarken oyunun otomatik olarak kaydedilmeyeceğini lütfen unutmayın.

===============

[Uygulanabilir cihazlar]

Hangi cihazların oynanış için en uygun olduğunu görmek için aşağıdaki URL’yi kontrol edin. Listelenen cihazların bile kullanıcının özelliklerine bağlı olarak hız sorunları veya hataları olabileceğini lütfen unutmayın. Tüm çalışan cihazlar uygulama ile test edilmemiştir. Daha fazla cihaz onaylandıkça liste güncellenecektir.

Uygulamanın aşağıda listelenenler dışındaki cihazlarda işlevselliğini garanti edemeyiz.

www.jp.square-enix.com/ff7sp/en/device.html

[Uygulanabilir İşletim Sistemi]

Android 4.2 ve

üzeri Dünya çapında 11.000.000 adet * üzerinde satış yapan hit RPG: Final Fantasy VII, nihayet Android’de!

* Toplam, hem paketlenmiş satışları hem de indirmeleri içerir.

3D arka planlara ve CG film sahnelerine sahip ilk Final Fantasy, bu dramatik hikaye dünyadaki birçok hayran tarafından sevilmeye devam ediyor. Savaş aşamaları da ilk kez tam 3D olarak ortaya çıkıyor ve savaşmak için daha büyük bir korku ve gösteri duygusu getiriyor!

Sonsuz büyü ve yetenek kombinasyonuna izin veren fantastik “malzeme” sistemini kullanarak karakterlerinizi istediğiniz gibi özelleştirin.

Bu ürün PC için Final Fantasy VII tabanlı bir porttur (Öyküde herhangi bir değişiklik veya ekleme yapılmamıştır).

Hikaye

Mako enerji üretimi üzerindeki sarsılmaz tekeli ile kötü Shinra Electric Power Company, dünya gücünün hükümdarlığına sıkı sıkıya bağlı.

Bir gün, Midgar’ın genişleyen metropolüne hizmet eden bir Mako reaktörü, çığ diyen devrimci bir grup tarafından düzenlenen bir bombalama saldırısında saldırıya uğrar ve yok edilir.

Shinra’nın seçkin “Asker” biriminin eski bir üyesi olan Cloud Strife, Avalanche tarafından işe alınan bir paralı asker olarak baskına katılıyor ve onu ve arkadaşlarını gezegenin kaderi için destansı bir mücadeleye çekecek olayları harekete

geçiriyor … Android ver . Özellik

– Sanal analog veya sabit 4 yollu dijital kontrol paneli seçenekleri arasında seçim yaparak, hareketi engellemeyecek şekilde tasarlanmış basit ve rahat bir sanal denetleyici kullanarak oynayın. Ekrandaki kontrollerin opaklığı, Yapılandırma Menüsü’nden de ayarlanabilir.

– Oyunu daha kolay ve rahat hale getirmek için iki yeni özellik!

Android sürümünde, dünya ve alan haritalarında düşman karşılaşmalarını kapatma (etkinlik savaşlarını atlamayacak) ve bir göz açıp kapayıncaya kadar güçlü hale gelmek için bir Max Stats komutu da bulunur.

Ana oyun kontrolleri

Hareket: Sanal joypad (Analog ve dijital modlar arasında seçim yapın)

Menüde gezinme: Sabit dijital düğmeler

Onay: A düğmesi

İptal: B düğmesi

LİNKE TIKLA İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir