Car Parking Multiplayer 4.7.0 Para Hileli Mod Apk indir

Car Parking Multiplayer 4.7.0 Para Hileli Mod Apk indir Bire bir kendi oynadığım oyun olarak sizlere sunmak istediğim play store oyunları arasında bence en güzel ve en başaralı olan araba oyunları arasına girer sizlere tavsiye ederim iyi oyunlar.

Car Parking Multiplayer, içerisinde binlerce farklı model araba barındıran bir yarış oyunudur. Adını her ne kadar Türkçe’ye çevirdiğimizde araba park etme oyunu gibi düşünseniz de aslında daha çok GTA tarzı bir oyundur. Oyunun en güzel yanlarından biri de kesinlikle multiplayer özelliği olması. Yani arkadaşlarınızla beraber canlı olarak bu oyunu oynayabilirsiniz. Car Parking Multiplayer oyununda onlarca farklı mod ve yüzlerce farklı araba bulunuyor. Ferrari’den Tofaş’a, BMW’den Mercedes’e bütün markalara ait arabaları oyunda görebiliyoruz. Ayrıca bu arabalara modifiye yapma şansımız da var. Tekerlek, renk, sprey, jant vb. bir çok özellik değişebiliyor. Bu sayede oyun çok daha zevkli hale geliyor.

Car Parking Multiplayer oynarken sürekli arabanın içinde olmamıza gerek yok. Aynı zamanda küçük bir açık dünya haritası da var. Bu yönden GTA oyununa benzetebiliriz. Arabadan çıkıp yürüyebilir veya alışveriş yapabiliriz. Yüzlerce farklı yarış moduna arkadaşlarlarımızla katılabiliriz. Farklı bölümleri olan yüzlerce araba park yarışmasını tamamlayabiliriz. Oyunun grafikleri de oldukça güzel. Günümüzün en gerçekçi araba modellemeleri ve görünümleri oyunda bulunuyor. Ancak küçük bir sorun var. Bu oyundaki arabalar çok pahalı. Ve yeni bir araba almak oyuncular için çok zor bir hal alıyor. 

CAR PARKİNG MULTİPLAYER PARA HİLELİ İNDİR

Car Parking Multiplayer 4.7.0 Para Hileli Mod Apk indir” için bir yorum

  • 12 Ocak 2021 tarihinde, saat 10:04
    Permalink

    I am so grateful for your blog article. Really thank you! Awesome. Babbie Ari Daberath

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir