8 Ekimden Sonra Epic Games’in Ücretsiz Oyunları

Uzun süredir ücretsiz oyunları sunan Epic Games yine güzel bir hareket daha yaptı 8 Ekimden itibaren ücretsiz bir şekilde oynananabilcek oyunları piyasaya sundu hangi oyunlar peki bunlar?

01 Ekim – 08 Ekim tarihleri arasında Pikuniku oyunlarını ücretsiz olarak dağıtacağını duyurmuştu. Eğer bu oyunları henüz kütüphanenize eklemediyseniz, acele etmenizde fayda var.

Son zamanlarda yaptığı ücretsiz oyunlar olarak daha fazla ün salmaya başlayan epic games 8ekimden 15 ekime kadar kütüphanenize eklemek için bir fırsat verdi bunu daha öncesinde de GTA5’i ücretsiz bir şekilde vereceklerini duyurmuştu ve çok fazla yoğunluk olmuştu Epic Games de indiremeyenler ise kütüphanesine eklediler alanı yetersiz olanlar da aynı şekilde yaptı sizlere tavsiyem ücretsiz oyunları , kaçırmayın derim ücretsiz bir şekilde sunduğu oyunlar ise;

Yapılan açıklamalar dahilinde platform 08 Ekim ve 15 Ekim tarihleri arasında ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam ile oyuncuların karşısına çıkacak. Söz konusu oyun 08 Ekim tarihinde saat 18:00 itibarıyla indirilebilir olacak ve 15 Ekim tarihinde saat 16.00’a kütüphaneye eklenebilecek.

Epic Games’e üye olanlar bu oyunları tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler ve üyelikleri sürdüğü sürece kalıcı bir şekilde bu oyunların tümüne erişebilecekler.

ABZU OYUNU NEDİR?

ÜCRETSİZ ABZU OYUNU

Kendini gizemli, rengarenk ve hayat dolu bir okyanus dünyasına bırak. Dalgıç olarak suda zarif yüzme kontrollerini kullanıp akrobasi hareketleri yap. Gerçek canlılara dayalı yüzlerce benzersiz türü keşfet ve zengin deniz yaşamıyla güçlü bir bağlantı kur. Sana, birbirlerine ve avcılara yöntemsel olarak karşılık veren binlerce balık sürüsüyle etkileşimde bulun.

Rising Storm 2: Vietnam NEDİR?

Red Orchestra Serisi Vietnam’a gidiyor: 64 oyunculu ÇO maçları; 20’den fazla harita; Amerikan Kara&Deniz Piyadeleri,VHO/KVO, UKC/VK; Avustralyalılar ve VCO kuvvetleri; 50’den fazla silah; 4 uçabilen helikopter; mayınlar, tuzaklar ve tüneller; Bulunduran heycanlı macera dolu bir oyun sizleri bekliyor.

Epic Games nasıl indirilir ?

Arkadaşlar kısa ve öz anlatacağım size vereceğim linkle direk olarak Epic Games sitesine yönlendirilcek ve orda çıkan indirme linki ile direk olarak indirip kurulumunu yapabilrsiniz sonrasında mağza bölümünden oyunun isimlerini girerek indirebil kütüphaneye ekleyebilrsiniz.

TIKLA VE GİR

İYİ OYUNLAR DİLERİM 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir